Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

REKLAMA

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Stowarzyszenie

Głos Ustanowa


Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

22-08-2016 13:33
Zaginęła sunia owczarka z miejscowości Dobiesz http://olx.pl/ofer
ta/dobiesz-zaginel
a-suczka-rasy-owcz
arek-niemiecki-CID
103-IDhaNqj.html#3
845372589;promoted

17-08-2016 15:46
Przez ostatnich kilka lat udalo się wiele zrealizować, a też nie wszyscy wierzyli. Chodnik będzie, tak jak i kanalizacja Smile

17-08-2016 13:53
Trzymam kciuki za te wszystkie pomysły i projekty!!! Oby było piękniej! Nie wierzę w budowę chodnika Ustanów -Zalesie w tym roku,raczej to awykonalne.

17-08-2016 11:28
W wolnej chwili proszę przeczytać kilka zdań o naszej ul. Głównej. I może jakiś komentarz? Smile

17-08-2016 11:27
No to widocznie mam wiadomości nie do końća prawdziwe Frown

Wyjaśnienie dotyczące zmiany częstotliwości odbioru odpadów segregowanych oraz zielonych

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedzią Wójta na temat zmiany harmonogramu odbioru śmieci. Treść pisma w "czytaj więcej"

UWAGA! ZMIANY W ODBIORZE ODPADÓW!

„NAD WISŁĄ” CZEKA NA ZMIANY


Drodzy Czytelnicy! Dzisiejszy numer „Nad Wisłą” jest ostatnim przygotowanym pod moim kierownictwem. Po 17 latach mojej pracy w gazecie nadszedł czas na zmiany.

Wydawanie tytułu musi zostać na krótki czas zawieszone. Wierzę jednak, że po niedługiej przerwie – prawdopodobnie jeszcze w wakacje – „Nad Wisłą” powróci na lokalny rynek wydawniczy pod nowym kierownictwem. Gazeta będzie z pewnością nieco inna, nowy właściciel część rzeczy w niej zapewne zmieni, a część odświeży. Ale jestem przekonany, że jedno pozostanie niezmienne: gazeta tak jak dotychczas będzie niezależna, obiektywna i w sporze z lokalną władzą zawsze stać będzie po stronie mieszkańców.

Wszystkich z Państwa, którzy chcieliby podzielić się swoimi pomysłami i propozycjami dotyczącymi dalszego funkcjonowania „Nad Wisłą”, serdecznie zapraszam do kontaktu mejlowego pod adresem naczelny@nadwisla.pl.

MATEUSZ BAJ
wydawca, redaktor naczelny


Odnawialne źródła energii w Gminie Prażmów – analiza zainteresowania mieszkańców


Gmina Prażmów prowadzi analizę w zakresie zainteresowania mieszkańców realizacją zadań z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE), które mogłyby być finansowane ze środków zewnętrznych. Pozwoli to podjąć decyzję o ewentualnym przygotowaniu projektu i aplikacji w ramach środków działania 4.1 Odnawialne źródła energii, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.Wszystkich zainteresowanych udziałem w planowanym projekcie zapraszamy do wypełnienia poniższej deklaracji i ankiety. Informacje zawarte w ankiecie są niezbędne do opracowania stosownego wniosku o dofinansowanie.

Deklarację i ankietę należy złożyć w terminie do dnia 15 lipca 2016 r. (piątek) w Kancelarii Urzędu Gminy Prażmów, ul. P. Czołchańskiego 1, 05-505 Prażmów.

Uwaga: Złożenie ankiety nie gwarantuje realizacji inwestycji. Realizacja zależna jest od możliwości aplikowania oraz uzyskania środków unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

Kolejna edycja Biegu św. Jana już 26 czerwca!

„Pętelka” – niedziela na sportowo

Dopisało wszystko: pogoda, zawodnicy, wola walki i oczywiście dobra zabawa – tak najkrócej można podsumować kolejny wyścig rowerowy „Pętelka”, który odbył się 22 maja br.

Startowali zawodnicy w kategoriach „Pszczółki” (roczniki 2009, 2010, 2011 i młodsze), „Trzmiele” (roczniki 2006,2007, 2008), „Szerszenie” (roczniki 2003, 2004, 2005) oraz „Open” (bez limitu wiekowego). I jak przystało na sportowy turniej były puchary, dyplomy oraz upominki dla najlepszych. I chociaż bywało, że metę trzeba było pokonać biegiem, bo rower nawalił, lub bywały małe kraksy – to najważniejszy był udział w tej rodzinnej niedzieli na sportowo.

Organizatorami „Pętelki” byli: Sołectwo Ustanów, Apteka Ustanowska oraz OSP Jeziórko.

Uczestnikom gorąco gratulujemy ducha walki, organizatorom – po raz kolejny udanej imprezy.
Zdjęcia :KLIKNIJ

Pętelka 2016!

Potrzebna krew

1%

Wygenerowano w sekund: 0.12
6,153,792 unikalne wizyty