Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

REKLAMA

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Stowarzyszenie

Głos Ustanowa


Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

22-09-2016 13:15
Czy możecie polecić w okolice kogoś, kto naprawia pralki?

19-09-2016 09:33
Mieszkańcom Polnej bardzo się podoba Grin Roboty poszły bardzo sprawnie, w czwartek po południu Pan montował lampy a wieczorem już się paliły. Dziękujemy Smile

17-09-2016 15:46
Jak się podoba oświetlenie ul. Polnej?

16-09-2016 19:23
Jeść nie trzeba, ale na weekend można kupić Wink

16-09-2016 08:52
piątek, a wy kiełbachę reklamujecie?

Pętelka jesień 2016

DOŻYNKI 2016


Zebranie

Zamknięcie przejazdu kolejowego w Ustanowie

Informujemy, że od dnia 05.09.2016r. zamknięty zostanie przejazd kolejowy w Ustanowie w ciągu ul. Kolejowej przez linię kolejową Nr8 na drodze gminnej Ustanów-Krępa celem wykonania robót drogowych i branżowych.

Planowany okres zamknięcia - do 4 tygodni.

Wyjaśnienie dotyczące zmiany częstotliwości odbioru odpadów segregowanych oraz zielonych

Zapraszamy do zapoznania się z odpowiedzią Wójta na temat zmiany harmonogramu odbioru śmieci. Treść pisma w "czytaj więcej"

UWAGA! ZMIANY W ODBIORZE ODPADÓW!

„NAD WISŁĄ” CZEKA NA ZMIANY


Drodzy Czytelnicy! Dzisiejszy numer „Nad Wisłą” jest ostatnim przygotowanym pod moim kierownictwem. Po 17 latach mojej pracy w gazecie nadszedł czas na zmiany.

Wydawanie tytułu musi zostać na krótki czas zawieszone. Wierzę jednak, że po niedługiej przerwie – prawdopodobnie jeszcze w wakacje – „Nad Wisłą” powróci na lokalny rynek wydawniczy pod nowym kierownictwem. Gazeta będzie z pewnością nieco inna, nowy właściciel część rzeczy w niej zapewne zmieni, a część odświeży. Ale jestem przekonany, że jedno pozostanie niezmienne: gazeta tak jak dotychczas będzie niezależna, obiektywna i w sporze z lokalną władzą zawsze stać będzie po stronie mieszkańców.

Wszystkich z Państwa, którzy chcieliby podzielić się swoimi pomysłami i propozycjami dotyczącymi dalszego funkcjonowania „Nad Wisłą”, serdecznie zapraszam do kontaktu mejlowego pod adresem naczelny@nadwisla.pl.

MATEUSZ BAJ
wydawca, redaktor naczelny


Odnawialne źródła energii w Gminie Prażmów – analiza zainteresowania mieszkańców


Gmina Prażmów prowadzi analizę w zakresie zainteresowania mieszkańców realizacją zadań z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE), które mogłyby być finansowane ze środków zewnętrznych. Pozwoli to podjąć decyzję o ewentualnym przygotowaniu projektu i aplikacji w ramach środków działania 4.1 Odnawialne źródła energii, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.Wszystkich zainteresowanych udziałem w planowanym projekcie zapraszamy do wypełnienia poniższej deklaracji i ankiety. Informacje zawarte w ankiecie są niezbędne do opracowania stosownego wniosku o dofinansowanie.

Deklarację i ankietę należy złożyć w terminie do dnia 15 lipca 2016 r. (piątek) w Kancelarii Urzędu Gminy Prażmów, ul. P. Czołchańskiego 1, 05-505 Prażmów.

Uwaga: Złożenie ankiety nie gwarantuje realizacji inwestycji. Realizacja zależna jest od możliwości aplikowania oraz uzyskania środków unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

Kolejna edycja Biegu św. Jana już 26 czerwca!

Wygenerowano w sekund: 0.13
6,238,325 unikalne wizyty