Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Reklama


Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Eureka

Stowarzyszenie

Głos Ustanowa


Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

25-05-2015 16:33
Ze wzgledu na nie wsiakliwy grunt, podtopienia i szamba trzeba starac sie o podlaczenie wodne.

25-05-2015 14:01
pewnie założą ci licznik przy hydroforze, ale będziesz płacić oczywiście tylko za ścieki

25-05-2015 12:49
Mam pytanie odnośnie przyszłej kanalizacji - jeśli mam własną studnię i nie mam podłączenia do wodociągu to jak będzie u mnie naliczana opłata za ścieki?

22-05-2015 14:16
Prosimy pana Zegadlo o informacje.

22-05-2015 11:50
28.05 sesja Rady Gminy. Zapowiada się ciekawie. Każdy może przyjść Smile

Zebranie Mieszkańców

Pętelka - wiosna 2015

Wygaszanie przedszkola w Nowym Prażmowie

Wójt Gminy Prażmów planuje oddać jedyne gminne przedszkole we władanie Stowarzyszeniu TU z Zalesia Górnego. Dlaczego i po co? Kto ma w tym i jaki interes? Bez konkursu, bez przetargu, bez pomysłu?
Tekst i materiał Video : ITV PIASECZNO

Sprzątanie Ustanowa 2015 Relacja

Ustanów jak nowy!

W minioną sobotę, 11 kwietnia podczas dziewiątego(!) „Sprzątania Ustanowa” wszystko dopisało: pogoda, sprzątający no i oczywiście śmieci. Trzy gminne kontenery zapełniły się szybko i już ok. 15-ej nasza wieś wyglądała jak nowa.

Jak co roku akcję koordynowała sołtyska Ustanowa, Jolanta Zadworna (z pomocą niżej podpisanej) dowożąc sprzątającym worki, wodę mineralną, colę dla dzieciaków (w ramach świątecznego wyjątku) a na koniec sprzątania nawet lekkie wino własnej roboty (dla wzmocnienia). Lekką brygadę stanowili radni ustanowscy, Miłosław Zegadło i Łukasz Sobczyk (z pomocnikiem z tzw. prac interwencyjnych), którzy krążąc po wsi samochodem z Rol-budu, zbierali z poboczy zapełnione worki, oraz sprzątali miejsca, gdzie nie było nikogo do tej pracy.

Sprzątających było wielu…

Zebranie Mieszkańców

Wywiad z Wójtem Sylwestrem Puchałą

1. Jakie działania i kiedy podejmie Pan odnośnie gazyfikacji Gminy? Które z miejscowości, po Ustanowie, mogą spodziewać się realizacji tej inwestycji?

Odpowiedz;
Prowadzimy rozmowy z Polska Spółką Gazownictwa Oddz. Mazowiecki. Aby wzmocnić nasze starania występujemy razem z Gminami Górą Kalwarią i Tarczynem. Wyniki rozmów powinny być znane w połowie 2015roku.

(...)

Glos Ustanowa - kwiecień 2015

Piknik dla Rodziny - Dzień otwarty w Przedszkolu KIDI

Głosujmy na Podwórko NIVEA w Łosiu

Rusza internetowe głosowanie na lokalizacje placów zabaw w ramach akcji „Podwórka NIVEA”. Od jutra, 1 kwietnia 2015 r. można oddawać głosy na miejscowość Łoś.

Rodzinny plac zabaw na działce sołeckiej w Łosiu powstanie jeżeli wszyscy zaangażujemy się w głosowanie. Tylko dzięki aktywnemu oddawaniu głosów mamy szansę znaleźć się wśród 40 zwycięzców.
GŁOSUJEMY
Wygenerowano w sekund: 0.08
4,965,077 unikalne wizyty