Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Reklama


Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.

Stowarzyszenie

Głos Ustanowa


Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

24-06-2015 11:08
Ale jak posprzątać rowy w ktorych miejscami rosną krzaki? Na dopiero co uprzątniętych chodnikach chwasty szaleją ze szczęścia Shock

24-06-2015 11:05
a kto chętny do tej łopaty bo szukam od lat Frown Na naszych chodnikach właśnie zaczęło się odbywać sprzątanie łopatą.

23-06-2015 20:55
Likwidujemy chwasty na chodniku - ŁOPATA - 0zł, i brak skażenia genetycznego środowiska na długie lata.

22-06-2015 11:02
Likwidujemy chwasty na chodniku ROUNDUP koncentrat 50zl na 500m,razem z korzeniami.

08-06-2015 10:20
Polecam też art. 96 i 97 ustawy o samorządzie gminnym szczególnie: "Art. 97.1.W razie nierokującego nadziei na szybką poprawę i przedłużającego się braku skuteczności w wykonywaniu zadań publicz

PIKNIK PIKKOLO

Chodniki...

Panowie przysłani przez kuratora sądowego toczą nierówną walkę z naszym zaniedbanym chodnikiem. Pomimo starania, nie są w stanie zrobić tego szybko - mają do dyspozycji łopaty i gracę, która się właśnie rozpadła. Prosiłam w gminie o...

Zebranie Mieszkańców

Pętelka - wiosna 2015

Wygaszanie przedszkola w Nowym Prażmowie

Wójt Gminy Prażmów planuje oddać jedyne gminne przedszkole we władanie Stowarzyszeniu TU z Zalesia Górnego. Dlaczego i po co? Kto ma w tym i jaki interes? Bez konkursu, bez przetargu, bez pomysłu?
Tekst i materiał Video : ITV PIASECZNO

Sprzątanie Ustanowa 2015 Relacja

Ustanów jak nowy!

W minioną sobotę, 11 kwietnia podczas dziewiątego(!) „Sprzątania Ustanowa” wszystko dopisało: pogoda, sprzątający no i oczywiście śmieci. Trzy gminne kontenery zapełniły się szybko i już ok. 15-ej nasza wieś wyglądała jak nowa.

Jak co roku akcję koordynowała sołtyska Ustanowa, Jolanta Zadworna (z pomocą niżej podpisanej) dowożąc sprzątającym worki, wodę mineralną, colę dla dzieciaków (w ramach świątecznego wyjątku) a na koniec sprzątania nawet lekkie wino własnej roboty (dla wzmocnienia). Lekką brygadę stanowili radni ustanowscy, Miłosław Zegadło i Łukasz Sobczyk (z pomocnikiem z tzw. prac interwencyjnych), którzy krążąc po wsi samochodem z Rol-budu, zbierali z poboczy zapełnione worki, oraz sprzątali miejsca, gdzie nie było nikogo do tej pracy.

Sprzątających było wielu…

Zebranie Mieszkańców

Wywiad z Wójtem Sylwestrem Puchałą

1. Jakie działania i kiedy podejmie Pan odnośnie gazyfikacji Gminy? Które z miejscowości, po Ustanowie, mogą spodziewać się realizacji tej inwestycji?

Odpowiedz;
Prowadzimy rozmowy z Polska Spółką Gazownictwa Oddz. Mazowiecki. Aby wzmocnić nasze starania występujemy razem z Gminami Górą Kalwarią i Tarczynem. Wyniki rozmów powinny być znane w połowie 2015roku.

(...)

Glos Ustanowa - kwiecień 2015

Wygenerowano w sekund: 0.08
5,062,918 unikalne wizyty